Novinky

Windows Recovery Tool je po novom Windows Device Recovery Tool

Ak patríte medzi skalných používateľov Windows Insider, tak určite pre vás nebude neznámou program Windows Phone Recovery Tool, ktorý sa používa k obnoveniu pôvodného softwaru v prípadoch kedy testovacia verzia najnovšieho Windowsu nie je to pravé „orechové“.

Microsoft dnes vydal veľkú aktualizáciu, ktorá nemení len samotný názov z Windows Phone Recovery Tool na Windows Deveice Recovery Tool, ale dopĺňa ho o funkčnosť tejto aplikácie aj o ďalšie zariadenia.  V súčasnosti túto aplikáciu môžete použiť na obnovenie väčšiny Windows Phone 8, Windows Phone 8.1 a Windows 10 zariadení, ďalej, medzi ďalšími novinkami pribudl v sekcii „Help“ návod ako obnoviť telefón a bolo opravených viacero bugov.

windows_recovery_tool_aktualizacia

V prípade ak by ste potrebovali obnoviť vývojársku verziu OS na pôvodnú verziu Windows Phone vo vašom zariadení, tak sme pre vás dávnejšie napísali návod ako na to, ktorý nájdete v tomto článku.

Už ste niekedy využili túto aplikáciu k obnove pôvodného OS?

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu