HryTIP REDAKCIE

Tip na hru: Fire Flying

Spomínate si ešte na hru Air Control, ktorá patrila medzi jednu z najvirálnejších hier svojho času? Ak ste patrili aj vy, medzi jedného z tisícok fanúšikov tejto hry, tak máme pre vás tip na obdobnú hru, ktorá sa objavila v obchode len niekoľko dní dozadu. Konkrétne hovoríme o hre Fire Flying, ktorá je z dielne vývojárskeho štúdia DEVM Games, ktorá  má vo svojom repertoári aj iné  Windows Phone hry (napr. Extreme Wheelchairing), ktoré svojou kvalitou dokážu osloviť nejedného hráča mobilných hier. No, ale aby sme sa vrátili späť k hre Fire Flying, tak hra je založená na rovnakom princípe ako Air Control, kde prostredníctvom jednoduchých ťahov ovládate požiarnické lietadlá, s ktorými musíte uhasiť rýchlo šíriaci sa oheň skrz les. Hra celkovo ponúka 22 rôznych úrovni, v rámci ktorých budete mať k dispozícii viacero druhou požiarnických lietadiel, ktoré môžete za získané body vylepšovať.

Fire Flying

Hra je dostupná (zadarmo) pre všetky Windows zariadenia s 512 MB RAM a viac.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu