Windows 10

Microsoft vypúšťa už 3. aktualizáciu v poradí pre Windows 10

Microsoft vypúšťa v priebehu krátkeho časového obdobia už tretí update pod názvom „Cumulative update 3“ pre Windows 10, ktorý je už dostupný pre väčšinu používateľov cez Windows Update.

aktualizacia_Windows_10

Dokumentáciu, ktorá sprevádza každý update Microsoftu môžete nájsť na tejto adrese (označenie aktualizácie je KB3081438), ale neposkytuje žiadne bližšie informácie o tom čo prináša, obsahuje v podstate len zoznam súborov, ktoré sú ovplyvnené aktualizáciou a známu frázu „Tento update obsahuje vylepšenie funkcionality systému Windows 10“

Vyzerá to tak, že príchodom nového spôsobu Windows-u ako „služby“ Microsoft bude aktualizácie vypúšťať o niečo častejšie ako to bolo tomu pri predošlých verziách Windows-u a tiež ako je tomu aj u konkurenčných operačných systémoch.

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu