Windows 10

Microsoft vypúšťa ďalší build (10525) pre Windows 10 TP

Microsoft zhruba po necelom mesiaci od oficiálneho vydania Windows-u 10 vypúšťa do obehu nový build 10525, avšak tentokrát sa jedná o aktualizáciu pre vývojárov (Windows 10 TP).

Nová aktualizácia pre Windows 10 TP prináša nové možnosti nastavenia farieb (Nastavanie > Prispôsobenie > Farby), v rámci ktorých pribudla možnosť zobrazenia farebnej ponuky Štart a notifikačného centra.

Vylepšenia sa dočkal aj správca pamäti, vďaka ktorej systém vie lepšie pracovať s dočasnou pamäťou. Výsledkom toho je zníženie pamäťovej náročnosti jednotlivých procesov, vďaka čomu dokáže samotný systém mať viacero aktívnych aplikácií v dočasnej pamäti.

Avšak ani táto aktualizácia sa neobišla bez nedostatkov, ktoré sa Microsoft-u nepodarilo odstrániť. Medzi známe chyby v tomto build-e patrí:

  • Nefunguje mobilný hotspot
  • Nie sú dostupné voliteľné jazykové balíčky
  • Nie je možné prehrávať videá cez aplikáciu Filmy a TV (je potrebná aktualizácia z Windows obchodu)

Zdroj: Windowscentral.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu