Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Microsoft vypúšťa ďalší build (10525) pre Windows 10 TP

Microsoft zhruba po necelom mesiaci od oficiálneho vydania Windows-u 10 vypúšťa do obehu nový build 10525, avšak tentokrát sa jedná o aktualizáciu pre vývojárov (Windows 10 TP).

Nová aktualizácia pre Windows 10 TP prináša nové možnosti nastavenia farieb (Nastavanie > Prispôsobenie > Farby), v rámci ktorých pribudla možnosť zobrazenia farebnej ponuky Štart a notifikačného centra.

Vylepšenia sa dočkal aj správca pamäti, vďaka ktorej systém vie lepšie pracovať s dočasnou pamäťou. Výsledkom toho je zníženie pamäťovej náročnosti jednotlivých procesov, vďaka čomu dokáže samotný systém mať viacero aktívnych aplikácií v dočasnej pamäti.

Avšak ani táto aktualizácia sa neobišla bez nedostatkov, ktoré sa Microsoft-u nepodarilo odstrániť. Medzi známe chyby v tomto build-e patrí:

  • Nefunguje mobilný hotspot
  • Nie sú dostupné voliteľné jazykové balíčky
  • Nie je možné prehrávať videá cez aplikáciu Filmy a TV (je potrebná aktualizácia z Windows obchodu)

Zdroj: Windowscentral.com

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu