NávodyWindows 10

Windows 10 Spring Creators Update aktualizácia sa odkladá. Tu je dôvod

V dnešných skorých ranných hodinách sme vám priniesli report, v ktorom sme vám ukázali ako je možné nainštalovať Windows 10 Creators Update aktualizáciu do vášho počítača už dnes dvomi rôznymi spôsobmi. Jedným z nich bola aj inštalácia oficiálnou cestou, tam sme však informovali, že nemusí byť ešte táto cesta inovácie funkčná z dôvodu neoficiálnej dostupnosti aktualizácie. Najnovšie Zac Bowden, známy redaktor portálu Windowscentral.com a leaker prišiel s informáciami, že aktualizácia bude odložená.  Odvolávala sa na blízke zdroje v Microsoft.

Ako môžete vidieť vyššie v status Zac Bowden, tak Microsoft uplánoval 10. apríla (pozn. redakcie: s časovým posunom v našich končinách 11. apríla) uvoľniť dlho očakávanú aktualizáciu Spring Creators Update (Redston 4), bohužiaľ sa tak nestalo. Dôvodom má byť blokovací bug, ktorý objavili v priebehu víkendu. Dôsledkom čoho je uvoľnenie aktualizácie pozastavené.

Kedy príde aktualizácia Windows 10 Spring Creators Update?

Predpokladáme, že aktualizácia by mala zavítať k používateľom v nasledujúcich dňoch. V každom prípade budeme sledovať najnovšie informácie a hneď ako budú dostupné tak vás budeme informovať.

TIP  Microsoft „varuje“ používateľov systému Windows 10, aby si neinštalovali prehliadač Chrome alebo Firefox

Zdroj: Twitter (Zac Bowden)

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu