Novinky

VIDEO | Budúcnosť začína teraz

Microsoft po včerajšom spustení „odpočítavania“ príchodu Windowsu 10 s promo videom „10 dôvodov pre upgrade na Windows 10“ vypustil do obehu v skorých ranných hodinách ďalšie video (resp. reklamu), ktoré vám vyčarí úsmev na tvári.

60 sekundový klip nesie tentokrát názov  „Budúcnosť začína teraz“ a uvidíte v ňom viacero detí skrz celý svet, ktoré si navzájom zdieľajú veci rôznymi spôsobmi ako je tomu vo Windowse 10.

Windows 10 oficiálne príde už o 9 dní (29. júla) a jeho príchod by mala sprevádzať séria obdobných reklamných shotov, v ktorých Microsoft bude predstavovať hlavné funkcionality nového operačného systému Windows 10.

Ako sa vám páči táto reklama? Presvedčila vás?

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu