NovinkyTECH

Video: Windows 10 TP na Lumii 520, 920 a 930

Začiatkom mesiaca Joe Belfiore nás uisťoval, že vybrané Lumie s 512 MB RAM dostanú aktualizáciu na Windows 10 TP v prvej vlne, pričom prízvukoval že Lumia 520 medzi nimi určite nebude chýbať. Nestalo sa tak. Avšak našlo sa niekoľko vývojárov, ktorí našli spôsob ako nainštalovať Windows 10 TP aj do ostatných mobilných zariadení o čom sme Vás informovali predvčerom. Na internete sa zatiaľ objavilo niekoľko videí, ktoré funkčnosť návodu potvrdzujú. Videá si môžete pozrieť nižšie (aj na iných zariadeniach ako Lumia 520).

Lumia 520 s Windows 10 Technical Preview

Lumia 930 s Windows 10 Technical Preview

Lumia 920 s Windows 10 Technical Preview

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu