AplikácieNovinkyWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile dostal internetový prehliadač podporujúci rozšírenia tretích strán | APLIKÁCIE

Zatiaľ čo Microsoft pracuje na internetovom prehliadači Microsoft Edge a prináša nám každý pomaly každý týždeň nejaké tie vylepšenia a novinky tak aj napriek tomu mu stále chýba jedna dôležitá funkcia – rozšírenia.

No, vyzerá to tak, že samotný Microsoft v týchto dňoch predbehlo vývojárske štúdiou Cốc Cốc Inc. stojace za internetovým prehliadačom Cốc Cốc Browser, ktoré k včerajšiemu dňu aktualizovalo svoju aplikáciu. Spolu s klasickými vylepšeniami stability prišla však aj nová funkcia – podpora rozšírení od tretích strán.

Medzi hlavné funkcie prehliadača patrí napríklad: podpora gest, automatické vypĺňanie údajov, nočný mód, nechýba ani správca hesiel, podpora tmavej témy či ďalšie vychytávky. Internetový prehliadač stiahnete cez odkaz nižšie. PS: my ho používame viac ako Edge, oplatí sa ho vyskúšať.

Cốc Cốc Browser
Cốc Cốc Browser
Developer: Cốc Cốc Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

  1. Skúsil som to…, nainštaloval, spustil a odinstaloval. A uz ani nenainstalujem. U mňa prvá zásadná vec, ktorá tam nebola – adresny riadok dole. Na to som si tak na to zvykol na mobile, že o inom ako edge ani neuvažujem a ani nebudem, pokiaľ to nebude v tejto pozícii.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu