NovinkyWindows 10 Mobile

Windows 10 Mobile bude rýchly ako Windows Phone 8.1. Aspoň to tvrdí Microsoft

Mnohým sa môže zdať, že spoločnosť Microsoft už zlomila nad Windows 10 Mobile „palicu“, ale minimálne ešte do roku 2018 bude tento systém oficiálne podporovať.

Po vlne kritiky týkajúcej sa rýchlosti samotného systému v porovnaní s Windows Phone 8.1, ktorá nie je vôbec žiadnou novinkou máme pre mnohých fanúšikov tejto platformy dobré správy. Totiž, podľa benchmarkových testov, Windows Phone 8.1 je o 20% rýchlejší pri samotnom spúšťaní zariadenia (a nie len v tomto parametri sa mu darí lepšie), to sa však všetko možno čoskoro zmení.

Podľa slov Brandon Leblanc, jedného z popredných manažérov spoločnosti totiž Microsoft pracuje na tom, aby sa samotný systém Windows 10 Mobile vyrovnal jeho predchodcovi.

Pre tých menej zdatných v angličtine, jeden z používateľov sa Brandona pýtal:

„Brandon, myslíš si, že Windows 10 Mobile bude tak optimalizovaný ako Windows Phone 8.1. WP8.1 bol super rýchly.“

Ktorý mu na to odpovedal:

„Viem o tom, robíme na tom! Na mojej Lumii 950XL cítim, že poslednými buildami sa k tomu približujeme.“

Zdroj: vlastný, Twitter

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Komentáre

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu