NovinkyŠPEKULÁCIE

Ďalší prešľap Microsoftu spojený s Windows 10 Mobile

Dva dni dozadu sa objavili na internete správy od francúzskeho operátora Bouygues týkajúce sa odkladu dostupnosti Windows 10 Mobile pre mobilné telefóny prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Výsledkom toho boli dlhé diskusie čo je na tom pravdy a čo nie, ale ubiehajúcim časom a nedostupnosťou spomínanej aktualizácie na Windows 10 Mobile sa potvrdzujú slová, ktoré zazneli na sociálnej sieti Twitter.

“Nemalo by to byť pred Februárom.”

Nasvedčuje tomu aj ďalší report, ktorý priniesol portál VentureBeat, ktorý prišiel s informáciami hovoriacimi o e-maily zaslanom na partnerov Microsoftu. V ňom je možné nájsť informácie potvrdzujúce, že aktualizácia na Windows 10 Mobile nie je stále „pripravená“. Podľa dostupných informácií by však dostupnosť aktualizácie nemala byť posunutá až tak výrazne, ale dočkať by sme sa jej mohli už v priebehu začiatku februára až polovice mesiaca.

Ako vnímate posúvanie aktualizácie na Windows 10 Mobile vy?

TIP  CEO spoločnosti Huawei chce nahradiť počítače skladacími smartfónmi
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Jeden komentár

  1. Nechajte ich preboha nech to dokoncia. Sami najlepsie vedia kedy nastane ten cas. Toto nie je o vypracovani bulvarneho clanku, ktoreho ulohou je vsetko spochybnovat a konspirovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu