Novinky

Windows 10 dostal pochvalu od amerického ministerstva obrany

Microsoft práve dostal na svoju stranu veľkého podporovateľa – americké ministerstvo obrany.

Terry Halvorsen z Pentagonu na nedávnej tlačovej konferencii vychválil vstavanú bezpečnosť vo Windows 10 a že ide o prvý operačný systém, ktorý ma laťku bezpečnosti postavenú takto vysoko hneď od začiatku.

Konkrétne uviedol:

“Ak používate počítač, ale nepoužívate Windows 10, tak robíte na sebe veľkú krivdu – mali by ste prejsť na Windows 10.”

-Terry Halvorsen, Pentagon CIO

Integrácia systému Azure umožní bezpečnostným zložkám bezpečné využívanie cloudových služieb. Keďže je aj ministerstvo obrany spokojné, tak si môžete byť istý, že Windows 10 je najlepšou voľbou pre Vás, čo sa týka bezpečnosti.

Americké vojenské bezpečnostné služby si aj vďaka entuziazmu Halvorsena budú adoptovať kompletne Windows 10 do svojich zariadení.

Microsoft naozaj dostáva úžasnú reklamu týmto krokom, keďže ministerstvo bude propagovať prechod na Windows 10 u svojich zamestnancov doma a aj u svojich zahraničných partnerov, aby “vytvorili určitý bezpečnostný štandard”.

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu