NovinkyWindows 10

Microsoft uvoľnil aktualizáciu (build 14267) pre Windows 10

Microsoft vo včerajších neskorých hodinách uvoľnil nový build pre používateľov programu Windows Insider pod označením 14267, ktorý je dostupný pre Windows 10 PC verziu. Tento build je súčasťou aktualizácie Redstone.

Windows 10 build 14267 prináša

  • Jednoduchšie vyhľadávanie hudby v Cortane. Po novom Cortana dokáže vyhľadať práve prehrávanú hudbu.

cortana-music-searrchpc

  • Medzi ďalšie obľúbene časti, ktoré Microsoft rád vylepšuje patrí samozrejme aj internetový prehliadač Microsoft Edge, v ktorom pribudla možnosť nastavenia zobrazovania ikoniek vašich obľúbených stránok.

edge-favorites-bar2-1024x572

  • Medzi ďalšie novinky, ktoré v rámci Microsoft Edge nájdete patrí aj pridanie novej možnosti automatického mazania dát po tom ako vypnete prehliadač.
  • Vylepšenia sa dočkalo aj sťahovania, v rámci ktorého je možné nastaviť priestor na ukladania súborov do vybraných kastlíkov.

 

  • Vylepšenie sa ďalej dočkala aj známa aplikácia Skype, v rámci ktorej je možné odteraz posielanie obrázkov a fotografií prostredníctvom ikonky spinky v ľavom dolnom rohu.
  • Ďalšou novinkou je aj vyvolanie aplikácie Kamera a vytvorenie „momentky“, ktorú je samozrejme možné aj následne poslať dokonca aj s vašou polohou.

Zdroj: Microsoft blog

TIP  Študuješ, bavia ťa technológie a máš čo povedať svetu? Pridaj sa do nášho tímu! | HĽADÁME REDAKTORA
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu