NovinkyWindows 10

Microsoft vypúšťa ďalšiu kumulatívnu aktualizáciu pre Windows 10

Microsoft vypúšťa celosvetovo ďalší kumulatívny update pre používateľov operačného systému Windows 10, ktorý prichádza s niekoľkými bezpečnostnými záplatami.

Windows_10_aktualizacia

Nový patch prichádza pod kódovým označením KB3116900, avšak momentálne nie je k dispozícii čo by len jedno slovo, ktoré hovorí o konkrétnom obsahu jednotlivých prichádzajúcich novinkách. Hneď ako informácie o aktualizácii budú dostupné v „Knowledge Base“ tak vám ich doplníme.

Windows_10_aktualizacia_oznacenie

Mimochodom, táto aktualizácie mení toterajšie označenie verzie za nové 10586.29, ktoré je rovnaké ako pre Windows 10 Mobile.

Informácie o tom ako prvý priniesol portál Windowscentral.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu