ANDROIDAplikácieAppleNovinky

WhatsApp prináša možnosť zmazania odoslanej správy pre Android, iOS ako aj Windows Phone

WhatsApp usilovne pracuje na svoje aplikácii a je to v poslednej dobe skutočne vidieť. Medzi posledné vylepšenia ako možnosť sledovania pohybu či pridávanie statusov pribúda ďalšia užitočná funkcia – možnosť vymazania odoslanej správy aj zo zariadenia prijímateľa.

Nechtiac odoslané správy vo WhatsApp aplikácii budete môcť zmazať

Inými slovami, ak ste odoslali správu s informáciami, ktoré boli určené úplne pre niekoho iného tak nemusíte hneď panikáriť. Aplikácia vám totiž umožní správu vymazať a nie len pre seba, ale aj adresátovi. Táto možnosť však bude dostupná len sedem minút od odoslania.

„Správy, ktoré ste úspešne odstránili budú nahradené informáciou „Táto správa bola odstránená“ v chate adresáta. Ak uvidíte v chate „Táto správa bola vymazná“ tak to znamená, že odosielateľ ju odstránil pre všetkých.“

WhatsApp aplikácia je dostupná na odkaze nižšie. Update je pre zariadenia vypúšťaný podstupne.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný, WhatsApp blog

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu