NovinkyWindows 10

WhatsApp príde čoskoro s Dekstop aplikáciou pre Windows 10 S

Vo Windows 10 Store môžeme čoskoro očakávať ďalší prírastok v podobe populárnej chatovacej aplikácie WhatsApp pre desktop, ktorú je možné v obchode už aj spatriť, avšak nie je ju momentálne možné nainštalovať do počítača.

Zdroj: Windows Store

Aplikácia vyzerá v podstate rovnako ako klasická Win32 aplikácia, pravdepodobne sa jedná len o jej prehnanie cez Dektop Bridge (most na transformáciu aplikácií).

Aplikáciu bude potrebné neskôr určite spárovať aj s tou v smartfóne, aby bola plne funkčná. Čo sa týka však jej dostupnosti k stiahnutiu pre Windows 10 zariadenie tak tá ešte nie je známa, ale vzhľadom na to, že je už listovaná v obchode nemuselo by to trvať dlho.

Spoločnosť aplikáciu do obchodu nahrala pravdepodobne z dôvodu, že Microsoft len nedávno predstavil nový operačný systém Windows 10 S, ktorý má niekoľko obmedzení pričom najvýraznejším je možnosť inštalácie hier a aplikácií len z Windows obchodu.

V každom prípade WhatsApp vo Windows Store je vítaným prírastkom. Aplikáciu nájdete cez odkaz nižšie.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft varuje: Pred inštaláciou veľkej aktualizácie sa uistite, že máte dostatok miesta na disku.
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu