AplikácieNovinky

WhatsApp pre Windows Mobile obdržal väčšiu aktualizáciu, prináša pridávanie statusov v textovej podobe a ďalšie vylepšenia

Populárna chatovacia aplikácia WhatsApp pre Windows 10 Mobile a Windows Phone obdržala veľkú aktualizáciu. Tá prináša množstvo noviniek a zopár nových funkcií. Číslo verzie aplikácie sa vďaka najnovšej aktualizácií zvyšuje na 2.7.304.0.

WhatsApp Status konečne aj v textovej podobe

Zdroj: Aggiornamenti Lumia

Do aplikácie sa dostali hlavne funkcie, ktoré boli doteraz dostupné iba v najnovších verziách aplikácie WhatsApp Beta. Hlavnou funkciou, ktorá zavítala aj do klasickej verzie aplikácie WhatsApp je funkcia Text Status. Jedná sa o takmer identickú funkciu ako WhatsApp Status, no narozdiel od nej, ponúka možnosť nahrať status aj v textovej podobe. Do príbehov, ktoré sa zobrazujú 24 hodín všetkým Vašim kamarátom, ste doteraz dokázali nahrať iba videá, fotografie alebo GIFy. Pre vytvorenie textového statusu stačí kliknúť na položku „Môj status“  a kliknúť na ikonu ceruzky. Následne budete môcť napísať status v textovej podobe.

Rýchlejšie vyberanie smajlíkov

Zdroj: Aggiornamenti Lumia

Najnovšia aktualizácia prináša aj o niečo rýchlejšie a jednoduchšie vyberanie smajlíkov. Vďaka novému vyhľadávaniu, sa už pri vyberaní nikdy nestratíte a hľadanie Vám nezaberie niekoľko minút. Stačí jednoducho otvoriť ponuku smajlíkov a do vyhľadávania napísať kľúčové slovíčko, na základe ktorého aplikácia vyhľadá súvisiace smajlíky.

Akonáhle sme spozorovali dostupnosť najnovšej aktualizácie, mysleli sme si, že bude obsahovať aj zdieľanie polohy v reálnom čase, ktoré prednedávnom zavítalo do aplikácie WhatsApp pre iOS a Android, ale mýlili sme sa. Táto funkcia ešte pre Windows Mobile používateľov neprišla a predpokladáme, že sa jej dočkajú v najbližších týždňoch.

Aktualizácia je dostupná už teraz a mala by byť stiahnutá automaticky. Pokiaľ máte automatické sťahovanie aktualizácií vypnuté, aktualizáciu môžete stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu