ŠPEKULÁCIE

Rozšírenie WhatsApp príde čoskoro aj na Microsoft Edge

Ak ste aktívnym používateľom známej služby WhasApp a využívali ste ju aj ako rozšírenie na jednom z štyroch dostupných internetových prehliadačov (Firefox, Chrome, Opera a Safari), ale presedlali ste na Microsoft Edge, tak ste určite postrehli, že rozšírenie WhatsApp nie je momentálne pre Microsoft Edge dostupné. Avšak tento stav nemusí sa čoskoro môže zmeniť. Totiž, podľa komunikácie na sociálnej sieti Twitter medzi používateľmi tejto služby a predstaviteľmi oboch spoločností, to vyzerá tak, že momentálne prebiehajú rozhovory medzi oboma stranami, ktoré by mohli už čoskoro priniesť podporu rozšírenia služby WhatsApp aj pre internetový prehliadač Microsoft Edge.

Tweet_whatsapp

Pre tých, ktorí WhatsApp nepoznajú, tak sa jedná o šikovnú službu, prostredníctvom ktorej môžete posielať bezplatné správy, vytvárať miestnosti, v rámci ktorých môže prebiehať chat s vašimi priateľmi, a tiež je možné prostredníctvom WhatsApp telefonovať bez dodatočných poplatkov.

TIP  Poznáme predpokladaný dátum predstavenia Nokie 9, ktorá by mala prísť s 5 šošovkami
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu