Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Ako pridať do telefónu vlastné zvonenie?

Pomerne často sa od Vás stretávam s otázkou, ako pridať do telefónu s Windows phonom vlastné zvonenia? Rozhodol som sa preto, že si túto problematiku zhrnieme v nasledujúcom článku.

Pridávanie zvonení do telefónu

Vo Windows Phone si možno vybrať zo širokej škály zvonení. Navyše si môžete z Windows Phone Obchodu stiahnuť najrôznejšie aplikácie so zvoneniami, a to priamo v telefóne alebo na webe prostredníctvom počítača. Prípadne môžete použiť vlastné zvukové súbory. Je to len na vás. Ak chcete pridať zvonenie, ktoré ste dostali v SMS správe, ťuknite na súbor zvonenia a podržte ho a potom ťuknite na položku Uložiť ako zvonenie. Zvonenie ľubovoľne premenujte a ťuknite na položku Hotovo .

Pridanie vlastných súborov z počítača

Zvukové súbory z počítača alebo Macu môžete do telefónu preniesť viacerými spôsobmi:

Pomocou aplikácie Windows Phone. Pomocou niektorej z aplikácií Windows Phone môžete preniesť súbory z počítača s Windowsom 7 alebo Windowsom 8 alebo z Macu.

Pomocou počítača. Pri prenose súborov z počítača do telefónu postupujte podľa nižšie uvedených krokov.

1,Pripojte telefón k počítaču a vykonajte jeden z nasledujúcich krokov:

-V počítači s Windowsom Vista alebo Windowsom 7 kliknite na položku Štart a potom na položku Počítač.

-V počítači s Windowsom 8.1 kliknite na položku Pracovná plocha, na paneli úloh kliknite na položku Prieskumník a potom kliknite na položku Tento počítač.

2,V časti Prenosné zariadenia (Zariadenia a jednotky vo Windowse 8.1) dvakrát kliknite na svoj telefón, dvakrát kliknite na priečinok Telefón a potom dvakrát kliknite na priečinok Zvonenia.

3,Nájdite v počítači zvukový súbor (hudobné súbory sú napríklad často v priečinku Hudba a sú usporiadané podľa interpreta a albumu) a presuňte ho do priečinka Zvonenia.

V telefóne prejdite na položky Nastavenia Ikona Nastavenia > Zvonenia+zvuky a ťuknutím na položku Zvonenie zobrazte zoznam dostupných zvonení. Nové zvonenie sa v zozname zobrazí v časti Vlastné.

Chcete niektorý zo súborov v počítači použiť ako zvonenie? Ak ho môžete prehrať v telefóne, nie je chránený správou digitálnych prístupových práv (DRM) a je menší ako 30 MB, môžete ho použiť ako zvonenie v telefóne.

4 Komentáre
 1. TTjopo says

  Mam lumiu 930 asi 3 dni.Pred tym som niekolko rokov pouzival Nokia N8.Pri zmene na windovs z androidu neman problem takmer s nicim.Len zmenit zvonenie na moje oblubene ktore man madzi skladbami neviem ani za svet.Bez PC to nejde?

 2. galavo says

  Keď si stiahnem nejaké zvonenie,tak bez toho aby som ho prehnal nejakou aplikaciou(ringmaker…)si ho neviem nastavit.v dnešnej dobe kvôli nastaveniu zvonenia zapinat počítač?? Mne to príde dosť zdlhave.

 3. semir says

  Dôležité je aby sa subory zvonenia a subory hudby nevolali rovnako, vraj to robí problémy…
  Inak u mňa ringtone maker priamo od MS https://www.windowsphone.com/s?appid=5a99cbd9-e82a-4892-8264-17a64f9142e5

 4. patko says

  super novinka, taketo by mali byt castejsie!

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu