NovinkyŠPEKULÁCIEZariadenia

Samsung sa pravdepodobne chystá predstaviť nové „Véčko“. Pozrite si video, na ktorom je zachytený tento smartfón

Spomínate si na vyklápacie telefóny?  Asi najznámejším vyklápacím telefónom v našich končinách bola Motorola RAZR V3.

Tieto špecifické telefóny svojho času chcel každý z nás – boli štýlové a malinké. Vyzerá to tak, že spoločnosť Samsung sa rozhodla o „remake“ tohto typu zariadenia avšak s parametrami dnešných telefónov.

Na internete sa objavilo video, ktoré zachytáva vyklápací smartfón z kuchyne Kórejčanov.

Podľa aktuálne známych informácií, ktoré kolujú zákulisím tak smartfón by mal prísť v skleneno-kovovom prevedení. Telefón by mal ďalej disponovať dvojicou AMOLED displejov. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor Snapdragon 845. Poháňaný by mal byť batériou s kapacitou 3000mAh.

Tento vyklápací smartfón by mal byť údajne predstavený do konca tohto roka. Podarí sa podľa vás Samsungu oživiť zašlú slávu vyklápacích smartfón tak ako sa podarilo Nokii vrátiť ich smartfóny na trh?

Zdroj: Neowin.net, úvodný obrázok: Youtube (sheleaks)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu