Novinky

Vydanie noveho build-u 10536 je odložené

Vo štvrtok sme vám priniesli informácie o vypustení nového build-u 10536 pre Insiderov, ktoré bolo naplánované na včerajší deň, avšak nakoniec k nemu nedošlo. Podľa najnovších informácií pochádzajúcich od Grabriela Aul-a, problém je na ich strane. Totiž, počas posledných príprav pred uvoľnením build-u odhalili závažnú chybu, ktorá spôsobovala nemožnosť inštalácií ďalších build-ov. Túto chybu podľa dostupných spôsobuje proces UpdateGen, ktorý má na starosti priebeh aktualizácií softwaru.

Ak sa pýtate, kedy sa dočkáme nového build-u, tak podľa odpovedí Grabriela Aul-a, by mal prísť začiatkom budúceho týždňa

Gabriel_Aul_twitter_3

Ak by vás zaujímalo niečo viac o tejto téme, tak si môžete pozriet Grabrielov profil ma sociálnej sieti Twitter, kde sa vedie búrlivá diskusia o odložení nového build-u.

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu