NovinkyPC hry

Vydanie Age of Empires odložené. Príde až budúci rok

„Dočkali sme sa…“, tak takto sme sa vám hlásili ešte v auguste tohto roka, kedy Microsoft oficiálne potvrdil príchod legendárnej hry Age of Empires. Dnes je však situácia úplne iná.

Ukázalo sa, že vývoj hry nejde tak ako bol plánovaný čo má za následok odloženie vydania AoE, v tomto roku to už však nebude. Posunutie vydania tejto hry vývojári odôvodňujú tým, že sa jedná o kultový herný titul, ktorý musí byť jednoducho doladený do každého detailu.

Age of Empires príde až v budúcom roku

Nové vydanie hry, AoE, ktorá prvýkrát uzreal svetlo sveta v roku 1997 by mala priniesť oveľa prepracovanejšie prostredie, dokonca s možnosťou rozlíšenia až v 4K kvalite. Hra by mala tak isto prejsť viacerými vylepšeniami, od navýšenia herného populačného limitu až po multiplayer cez Xbox Live.

Hra by mala byť dostupná niekedy začiatkom budúceho roka a bude stáť zhruba 20€ pričom si ju zahráte len na Windows 10 zariadeniach.

Zdroj: AoE

TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu