NovinkyWindows 10 Mobile

Vonku je nový Build 15245 pre smartfóny. Tu je prehľad zmien

Microsoft sa v týchto dňoch činil o niečo viac. Dostali sme napríklad radu aktualizácií či už pre samotné aplikácie, ale hlavne nové buildy pre Windows 10 Mobile a Windows 10 zariadenia. V prehľade nižšie vám prinášame novinky z Buildu 15245, ktorý zavítal na smartfóny, konkrétne pre členov programu Windows Insider – Slow Ring.

Windows 10 Mobile Build 15245 – prehľad noviniek

  • Bol opravený problém s MTP službami, ktoré sa odpájali a z času na čas padali počas prenosu dát.
  • Bol opravený problém s občasným vymazávaním VPN profilu.
  • Opravený bol problém, keď aplikácie využívajú Firewall bránu (napr. Microsoft Edge) a vyvolávali zablokovanie aplikácie, ktorým pomohol už len reštart smartfónu.
  • Boli opravené problémy s aplikáciami Silverlight, ktoré využívajú GPS (aplikácie sa buď nespustili alebo padli).
  • Opravený bol problém kedy sa aplikácia určená na preberanie správ (napr. Messaging) zmenili na nepredvolenú aplikáciu po prijatí správy (napr. Skype).
  • Opravený bol problém s upozorneniami vyskakovacích okien pre súhlas a ochranu osobných údajov, ktoré zablokovali načítanie aplikácie (problém sa vyskytoval hlavne pri aplikáciách určených na snímanie aktivít).
  • Opravený bol problém kedy zapnutie, resp. vypnutie funkcie Reset Protection mohlo spôsobiť reštart telefónu.

Zdroj:  Microsoft blog

 

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu