NovinkyZaujímavosti

Vojna gigantov začína. Šéf Boeingu a Elon Musk sa doťahujú kto prvý prinesie človeka na povrch Marsu

Vesmírny priemysel je pre mnohých tak vzdialený, že mnoho z nás vlastne ani nevie, že existuje. Všetko sa však posledné roky mení a to hlavne vďaka šialeným nápadom Elona Muska. Najnovšie sa však do tejto diskusie púšťa aj CEO spoločnosti Boeing.

Pre mnohých ľudí je spoločnosť Boeing „len“ výrobcom lietadiel pričom ich chápadla siahajú oveľa ďalej. Venujú sa totiž aj aj iným segmentom, vrátane vesmírneho priemyslu kde spolupracujú napríklad aj s NASA  (Národný úrad pre letectvo a vesmír). Najnovšie v rozhovore pre Fortune Tech  CEO spoločnosti podpichol zakladateľa Space X, Elona Muska pracujúceho na novej generácii rakiet, ktorá by mala priniesť na povrch červenej planéty prvých „pozemšťanov“ slovami:

(Chystáme sa poraziť Elona Muska v ceste na Mars).

Pričom v rámci rozhovoru doplnil, že je presvedčený, že prvý človek, ktorý bude hodiť po povrchu Marsu dorazí na rakete ich spoločnosti.

Samozrejme, že toto podpichovanie nenechalo Elona Muska bez povšimnutia. Reagoval na ňho najlepšie ako mohol a to slovami:

(Urob to)

Zdroj: vlastný, Twitter, úvodný obrázok: Pexels.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu