Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

Vo Windows Store sa objavili dve nové rozšírenia pre Microsoft Edge

Zdroj: vlastný

V Microsofte sa začali veci pomaly posúvať vpred a my môžeme vidieť, že viac a viac vývojárov sa vrhá na vytvoránia rozšírení pre webový prehliadač Microsoft Edge. Zoznam sa nám tak pomaly, ale isto zväčšuje a počet rozšírení sa blíži k číslu 50. To aj vďaka nedávnym dvom prírastkom. Pokiaľ používate služby od Google a medzi nimi je aj Gmail, Mailtrack for Gmail & Inbox je určite niečo pre Vás. Vďaka nemu totiž môžete vidieť, keď dorazí váš email a či ho už daná osoba otvorila.

zdroj: microsoft.com
Mailtrack for Gmail & Inbox: Email tracking
Mailtrack for Gmail & Inbox: Email tracking
Developer: Mailtrack
Price: Free

Druhým rozšírením je Advance Password Manager. Je to nástroj, ktorý Vám pomôže spravovať vaše heslá.

zdroj: microsoft.com
Advance Password Manager
Advance Password Manager
Developer: PCVARK PVT. LTD
Price: Free+

Hoci sa zatiaľ tieto rozšírenia nenachádzajú na zozname rozšírení pre Edge, ktorý je vo Windows Store alebo na webe, môžete si ich sami vyhľadať. Ubehol už rok, odkedy predstavil Microsoft podporu rozšírení pre Microsoft Edge, ktorá prišla zarovno s Windows 10 Anniversary aktualizáciou. Je však stále vidieť, že ostáva ešte veľké množstvo práce, aby sa Microsoft Edge dostal do popredia a zaujal tak ešte väčšie publikum ľudí a vývojárov. Môže to znieť všelijako, ale deficit mnohých populárnych rozšírení stále odrádza ľudí, aby nastavili Edge ako predvolený prehliadač.

TIP  Quake Champions otvára dvere pre všetkých. Dostupný je úplne zadarmo!

zdroj: vlastný

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu