ŠPEKULÁCIE

Vo videu Tesly sa objavilo neznáme vozidlo. Je to prototyp vozidla Tesla Model Y, ktorý by mal byť elektrický crossover?

Elon Musk v stredu zverejnil veľmi zaujímavé video s názvom Tesla 2018. Video zachytáva rôzne zábery z tovární, úspechy Tesly a samozrejme aj budúce plány. Na krátky okamih (čas 0:15) sa v zábere objavilo aj napoly zmontované auto, ktoré spustilo obrovskú vlnu špekulácií. Je možné že sa jedná o prototyp plánovanej novinky – Tesla Model Y?

Sú špekulácie na mieste?

CEO Tesly nedávno prezradil, že optimisticky by sa Tesla Model Y mohla začať vyrábať už do dvoch rokov. Malo by sa jednať o plne elektrický crossover, postavený na platforme z Modelu 3. Práve s Modelom 3 by sa mali Tesly podobať, tak ako sa podobajú Model S a Model X. Model vo videu však vyzerá príliš krátky na crossover, takže je možné, že sa jedná o inú Teslu, pravdepodobne Model 3. Napriek tomu Tesla záberom na takéto vozidlo vyvolala mediálny záujem, čo firme samozrejme iba prospeje.

Zdroj: Youtube (Tesla), úvodný obrázok: Logo Tesla

TIP  Nové fotografie zariadenia Xiaomi Mi 8 Youth odhaľujú niektoré špecifikácie smartfónu
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu