Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Viete ako vyzerá Wifi? My vieme

Wifi je všade okolo nás, ale nikto ho doteraz nevidel. Nájdeme ho na letiskách, v kaviarňach, v práci či dokonca v školách. V rámci projektu „Digital Ethereal is a design exploration of wireless“ sa podarilo Luis Hernanovi zvizualizovať signály Wifi. Tento mladík vytvoril zariadenie Kirlian Device, ktoré dokáže zachytiť intenzitu signálu a transformovať ju do LED farieb.

kirlian-device-9(Kirlian Device)

Podobné kúsky môžete vytvoriť tiež s aplikáciou Kirlian Device mobile, ale má to jeden háčik. Aplikácia, ktorá Vám to umožní nie je dostupná pre Windows Phone, ale len pre Android zariadenia. Stiahnuť ju môžete tu. Potom sa stačí postaviť k Wifi a nastaviť expozíciu.  Ak nemáte v blízkosti nikoho s Android telefónom, tak nezúfajte. Nižšie Vám prikladáme niekoľko fotografií a video, ktoré Vám ukážu ako „vyzerá“ Wifi.


staircase-take2-thumb   personal-hotspot-dispersion-3-thumb  

Zdroj: www.digitalethereal.com

1 komentár
  1. ratata says

    Blbost a to nemusim byt expert

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu