Novinky

Videohovory zadarmo na Windows phone cez Whatsapp

Aplikáciu WhatsApp pozná asi väčšina z vás. Windows telefóny budú mať ako prví možnosť na svojich zariadeniach v tejto aplikácii vyskúšať videohovory. A úplne zadarmo. Táto možnosť sa momentálne na windows telefónoch testuje a je v beta verzii. Ak bude test úspešný, tak sa videohovory presunú aj na ostatné platformy.

Nižšie môžete vidieť záber videohovoru z beta verzie.

whatsappvideo

Whatsapp je núteny zvyšovať paletu poskytovaných služieb, keďže viacero konkurentov Skype, Viber, Facetime a Messanger rozširujú možnosti svojich platforiem.

Na stránke socialcompare si môžete pozrieť komplexné grafické porovnanie poskytovaných služieb rôznymi konkurenčnými platformami. Ako je možné vidieť Whatsapp oproti veľkým značkám ako sú Viber, Skype alebo Google zaostáva. Aky je váš názor na túto aplikáciu oproti ostatným? Dajte nám vedieť váš názor dole v komentároch.

Pozrite sa nižšie na porovnanie poskytovaných možností najobľúbenejšími komunikačnými aplikáciami na trhu.

comparison

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu