Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

VIDEO: Yezz Billy 5S LTE predstavený na CES

V pondelkových večerných hodinách bol v Las Vegas predstavený nový Windows Phone, ktorý svojím unikátnym dizajnom poteší nejedného nadšenca systému Windows.  Telefón pod označením Billy S5 predstavila pre nás málo známa značka Yezz, ktorá patrí medzi popredných výrobcov v ázijských krajinách. Základne špecifikácie telefónu ako aj video si môžete pozrieť nižšie.

  • 5-inch IPS 720p display
  • 2 GHz Quadcore Snapdragon 400
  • 13 MP AF rear-camera; 5 MP front-facing camera
  • 1 GB of RAM
  • 8 GB internal memory, expandable with microSD
  • Dual-SIM with LTE support

Smartphone by sa mal dostať do predaja v priebehu nasledujúcich mesiacoch, avšak dostupný zo začiatku bude pravdepodobne len pre čínsky trh. Na druhej strane Yezz má množstvo predajní aj v Európe, o čom svedčí aj viac ako 100000 predaných kusov telefónov s Windowsom na európskom trhu, teda nebolo by žiadnym prekvapením keby sa tento smartphone následne ocitol aj v našich predajniach.

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Microsoft pracuje na inPrivete móde vo Windowse 10. Fungovať bude ako inkognito mód v prehliadači

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu