Novinky

VIDEO | Windows 10 (build 10512) vs Windows 8.1

Najnovší build Windows 10 Mobile 10512 hoci nepriniesol žiadne nové funkcionality, ale podľa slov Microsoftu by tento build mal priniesť výrazne rýchlejšie reakcie ako sme boli na to doteraz zvyknutí a mal by byť vhodný aj na každodenne používanie.

Internetový portál OneTechSpot.et tieto tvrdenia zobral vážne a rozhodol sa Windows 10 Mobile (build 10512) porovnať priamo v akcii so súčasnou verziu Windows-u 8.1, ktorý dnes nájdeme na väčšine Windows telefónoch.

V 12 minútovom videu uvidíte napríklad rýchlosť spúšťania zariadenia, Štart obrazovky, prácu s internetovým prehliadačom, načítaním aplikácií,…

Používate aj vy Windows 10 Mobile na vašom zariadení? Ako ho hodnotíte vy?

Zdroj: OneTechSpot.net via WMpoweruser.com

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu