TECH

VIDEO: Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Inteligentné švihadlo

Chcete povýšiť Vaše cvičenie na vyššiu úroveň? Ak hej máme pre Vás tip. Na známej strat-up stránke Kickstarter.com sa objavilo inteligentné švihadlo. Áno čítate správne, švihadlo. Na vývoji tejto fitness pomôcky pracuje spoločnosť Tangram Factory, ktorá zabudovala do lana niekoľko senzorov a „displej“, ktorý tvorí 24 LED diód. Toto inteligentné švihadlo dokáže sledovať Váš pohyb a presne určiť počet skokov, ktoré ste spravili so švihadlom. Čo sa týka displeja, tak v skutočnosti to nie je „displej“ na aký sme zvyknutí, ale jedná sa o rad LED diód, ktoré pri skákaní dokážu zobraziť počet skokov.

svihadlo2

Medzi ďalšie funkcionality patrí napríklad synchronizácia dát s Vašim smartphonom, a ako inak, Vaše výsledky následne môžete zdieľať prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Developeri momentálne prostredníctvom Kickstarter-u hľadajú 60,000 dolárov na vývoj tohto inteligentného švihadla. Doteraz sa im podarilo predať takmer  400 švihadiel, vďaka čomu sú momentálne v na sume 39,000 dolárov.

TIP  Microsoft spája sily s AMD. Ich cieľom je vytvorenie dokonalej cloudovej gamingovej služby
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu