Novinky

VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Continnum

Pozrite si ďalší reklamný spot Microsoftu zo série videí „10 dôvodov na upgrade na Windows 10“, v ktorom tentokrát uvidíte jednu z neočakávanejších funkcionalít Continnum. Táto funkcionalita prináša revolučný pohľad na prácu s tabletom a mobilným telefónom, ktorý prinesie možnosť prepínania spomínaných zariadení do PC módu. Na videu nižšie avšak uvidíte len možnosti, ktoré prináša táto funkcionalita na tabletoch, a to z dôvodu, že Windows 10 na mobilné telefóny príde o niečo neskôr. Ak by vás zaujímala čo táto nová technológia ďalej prinesie, tak si prečítajte jeden z našich starších článkov, v ktorom sme ju rozoberali podrobnejšie.

Čo na to vravíte? Tešíte sa na príchod tejto funkcionality? My sa jej nevieme dočkať.

TIP  9  faktov o Google. Alebo o čom ste ani netušili
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu