NovinkyTIP REDAKCIE

Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov

Cena bezrámikového smartfónu Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov. VerneeMobile aktuálne telefón ponúka za 260€, avšak pri využití kombinácie zliav v podobe uvádzacej ceny 215€a kupónu “BjX89hj” môžete telefón získať už za 207€. Tento kupón platí len pre prvých 10 zákazníkov. Aktivuješ ho priamo v košíku (akcia je určená pre vyššiu radu so 6GB RAM). 

Obrovská obrazovka v malom tele

Zdroj: vernee.cc

Najväčšou prednosťou tohto smartfónu je obrovský bezrámikový 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Vďaka neprítomnosti rámikov je ale tento masívny displej osadený v menšom tele, aké je využívané na klasických 5,5 palcových smartfónoch. Ďalšou prednosťou tohto veľkého fešáka je aj naozaj veľká 4200 mAh batéria, ktorá je vybavená technológiou PUMP EXPRESS+, vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút.

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Pýši sa aj obrovským výkonom

Zdroj: vernee.cc

V elegantnom tele nájdeme 8-jadrový procesor Helio P25, bežiaci na frekvencii 2,5GHz, 6 GB pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Samozrejmosťou je aj kvalitný fotoaparát, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8,0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13,0MP + 5,0MP fotoaparát. Mimochodom, pikoškou je, že predný fotoaparát disponuje aj bleskom. Čo sa tak často nevidí.

TIP  Čína opäť raz valcuje konkurenciu cenou, ktorá nemá obdobu! Premeň svoju TV na chytrú vďaka tomuto TV Boxu
Zdroj: vernee.cc

Zľava na Vernee Mix 2 sa vzťahuje na čiernu verziu smartfónu so 6GB, ktorej cena vďaka kupónu “BjX89hj” klesne na neuveriteľných 207€ eur, pričom jeho pôvodná cena je 260€, ktorá ja však aktuálne v uvádzacej akcii ponížená na 215€, avšak s exkluzívnym kupónom ju môžeš potlačiť ešte o niečo nižšie! Akcia je však obmedzená len pre 10 prvých zákazníkov.

Zdroj: vlastný

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu