Novinky

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber, prostredníctvom ktorej môžete komunikovať s kýmkoľvek na svete bez poplatkov. Aplikácia umožňuje napríklad bezplatné telefonovanie, písanie textových správ, posielanie fotografií či videí cez Wi-Fi alebo 3G / 4G. Medzi ďalšie funkcionality patrí ešte služba Viber Out, ktorá slúži na volanie do pevných a mobilných sieti, ktoré nemajú spomínanú aplikáciu nainštalovanú za veľmi prijateľné ceny.

Pre využívanie aplikácie pri tom nie je potrebná registrácia. Všetko prebieha prostredníctvom vášho telefóne čísla, ktoré funguje ako identifikátor.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do Windows Phone obchodu

Čo sa týka aktualizácie, tak priniesla jednoduchšie prezeranie fotografií v chate a výber jazyka aplikácie, ktorý je možné od včera zmeniť v nastaveniach.

TIP  Európa chce globálny zákaz vojenských robotov, ktorých účelom je zabíjanie, ale nie všetci súhlasia
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu