PC hry

Valve ohlasuje akvizíciu spoločnosti Campo Santo, ktorá stojí za úspešným herným titulom Firewatch

Spoločnosť Campo Santo, ktorá stojí za úspešných herným titulom Firewatch ide pod krídla herného gigantu Valve, ktorú hráči hier poznajú hlavne vďaka platforme Steam a herným titulom ako sú Half-Life, Counter-Strike, Portal, Day of Defeat, Team Fortress, Dota 2 a ďalšie.

Campo Santo mieri pod krídla Valve

Informácie o akvizícii prichádzajú priamo zo stránok Campo Santo.

„Dvanásti z nás v Camp Santo súhlasili s pripojením s k Valve…“, ďalej v príspevku píše, že aj naďalej budú pokračovať v ich práci ako vývojári videohier a na aktuálnom projekte, pokračovaní hry Vally of Gods (Údolie bohov). Nižšie si môžete pozrieť trailer na túto hru.

Údolie bohov je adventúra frist-person adventúra, v ktorej hráč bude skúmať a objavovať stredoveké údolia v egyptskej púšti, ktorá ako inak ukrýva nie len blyšťanie sa zlata, ale aj nebezpečenstvo, s ktorým sa budete musieť popasovať.

Zdroj: Campo Santo, úvodny obrázok: Firewatch

TIP  Fortnite ovládol Android aj napriek tomu, že nie je dostupný cez Google Play. Najnovšie čísla hovoria za všetko
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu