NovinkyTIP REDAKCIE

V rámci Epic Deals teraz nájdete desiatky zľavnených smartfónov a gadgetov, ktoré stoja za to

Smartfóny, gadgety a iná elektronika je jednoducho sortiment, ktorý dokážu Číňania vyrobiť za oveľa nižšie ceny ako známy brandovaní výrobcovia. My vám nižšie prinášame prehľad najzaujímavejších produktov, ktoré si je možné momentálne zaobstarať v rámci akcie „Epic Deals“ u overeného e-shopu Banggood.com.

Pre nadšencov športových aktivít – najpredávanejší chytrý náramok na svete

Ako inak, túto akciu musíme začať s chytrým náramkom od Xiaomi – Mi Band 2, ktoré je možné spárovať či s Android, iOS alebo aj Windows zariadením (prostredníctvom aplikácie Bind mi Band).

Zdroj: vlastný

Tento inteligentný náramok ponúka napríklad monitoring športovej aktivity, spánku, tepu, chytrý budík, možnosť synchronizácie dát s OneDrive účtom či dokonca notifikácie z aplikácií.  Nehovoriac o výdrži batérie, ktorá dosahuje bez mála 30 dní. Momentálne sú dostupné za diskontnú cenu necelých 23€.

Zariadenie nájdeš v ponuke Epic Deals

Ak by ste potrebovali energiu na cestách

Druhým našim tipom je Xiaomi Power Bank 2 s kapacitou 10000mAh a podporou tehcnológie Quick Charge 2.0, ktorú určite oceníte počas letných festivalových období alebo na výlete bez prístupu k zástrčke.

Zdroj: banggood.com

Cena tejto powerbank nabíjačky je niečo málo nad 16€.

Zariadenie nájdeš v ponuke Epic Deals

Slúchadla, ktoré potešia nie len cenou ale aj kvalitou

Tretím našim tipom sú slúchadla od toho istého výrobcu, Xiaomi. Konkréte sa jedná o model Piston Basic Edition, ktorý ponúka kvalitu zvuku hodnú oveľa drahších slúchadiel.

Zdroj: banggood.com

Mnohých určite poteší aj špeciálny hrubý kábel, ktorý je ťažie zamotať ako ten klasický. Nechýba ani vstavaný mikrofón tlačidlo prehrávania a pozastavenia hudby. Nehovoriac o dizajne, ktorý sa môže pochváliť materiálmi ako je napríklad hliníková zliatina. Slúchadla sú momentálne dostupné v 50% zľave, za 5,5€.

Zariadenie nájdeš v ponuke Epic Deals

Lenovo ponúka tak isto zaujímavý fitnes náramok

Fanúšikov fitnes náramkov potešíme aj produktom z kuchyne Lenova – HW10 Dynamic Heat Rate. Jedná sa o inteligentný náramok, ktorý cenovkou 22,5€  sa snaží zaútočiť na Xiaomi Mi Band 2. Ponúka veľmi podobné parametre – monitoring tepu, spánku, športovej aktivity, notifikácie, oled displejom, výdržou batérie po dobu 7 dní,…

Zdroj: banggood.com

Ak vás zaujali nájdete ich v rámci ponuky nižšie.

Zariadenie nájdeš v ponuke Epic Deals

Vstupný tablet s zaujímavými špecifikáciami

Ak uvažujete o kúpe tabletu ale častokrát vás odrádza cena, tak máme pre vás tip na Teclast X80 Pro, ktorý ponúka za niečo menej ako 75€ celkom slušné parametre – FULL HD displej, Dual Boot systém (Windows 10, Android 5.1), procesor Intel Core Cherry Trail Z8350, 2GB RAM, 32 GB úložného priestoru, slot pre TF (pamäťovú) kartu, Micro USB, Micro HDMI či klasických 3.5 jack.

Zdroj: banggood.com

Zariadenie nájdeš v ponuke Epic Deals

Cool gadget do auta

Posledným našim tipom potešíme majiteľov áut. V rámci Epic Deals sa objavil zaujímavý gadget, ktorý slúži nie len ako podložka pre váš smartfón, ale aj ak „zrkadlo“ pre váš displej, ktoré premieta to čo sa vám zobrazuje na obrazovke.

Zdroj: banggood.com

Zariadenie nájdeš v ponuke Epic Deals

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Jeden komentár

Pridaj komentár

Close
Close