Xiaomi

V predaji sa objavila najnovšia bezdrôtová Xiaomi nabíjačka s výkonom 10W. Ako sa Vám pozdáva?

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi predstavila svetu novú bezdrôtovú nabíjačku. A od včerajšieho dňa sa dostala do predaja. Jedným z prvých e-shopov, ktoré ju ponúkajú je zahraničný obchod GearBest.com.

Original Xiaomi Qi Standard Wireless Fast Charger 10W

Oproti svojmu predchodcovi priniesla niekoľko vylepšení. Hoci aj predošlá generácia sa chválila rýchlym nabíjaním tak v tomto prípade Xiaomi išlo ešte o niečo dopredu. Totiž z hľadiska výkonu si oproti predošlej generácii polepšila z 7,5W na výkon rovných 10W. Čím spoločnosť reagovala na najnovší štandard Qi Wireless, ktorý nastavila kórejský gigant Samsung so zariadením Galaxy S9.

bezdrotova nabijacka xiaomi
Zdroj: Youtube (Martijn Wester)

Okrem vylepšení po „hardwarovej“ stránke sme sa dočkali aj vylepšeného dizajnu vrátane prémiovejšieho materiálu. Reč je konkrétne o hliníkovom plášti a silikónovému materiálu, na ktorý sa pokladá telefón. Nechýba samozrejme ani výbava v podobe LED indikátorov či funkcionalít ako sú ochrana pred skratom, pred prepätím, detekcia cudzích predmetov a podobne.

bezdrotova nabijacka xiaomi 10 W
Zdroj: XiaomiToday.com

Nuž, však jeden z hlavných atribútov pri kúpe obdobného príslušenstva je cena. Tá je v tomto prípade nastavená na  prijateľných zhruba 20€.

Original Xiaomi Qi Standard Wireless Fast Charger 10W

Zdroj: vlastný via  XiaomiToday.com

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu