Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

V obchode Microsoft Store je nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge. Populárne cloudové úložisko ponúka až 50 GB voľného priestoru

Zdroj: Microsoft Store

Natívny prehliadač operačného systému Windows 10, Microsoft Edge, bol už niekoľkokrát kritizovaný kvôli nedostatku rozšírení. Microsoft Edge podporuje iba originálne rozšírenia, ktoré sú dostupné v obchode Microsoft Store, pretože Microsoft chce používateľom priniesť iba tie najlepšie a najbezpečnejšie rozšírenia a chrániť ich pred zbytočnými rizikami. Cloudové úložisko MEGA je jedným z najpopulárnejších vôbec a práve jeho rozšírenie pre Edge chýbalo tisíckam používateľov po celom svete.

Rozšírenie má zaistiť lepší výkon pri sťahovaní a vyššiu bezpečnosť

MEGA poskytuje až 50 GB úložného priestoru úplne bezplatne a vďaka rozšíreniu budú mať používatelia o čosi rýchlejší a jednoduchší prístup ku ich dátam, zvýši sa rýchlosť sťahovania a nahrávania súborov, oproti klasickej webstránke, zvýši sa rýchlosť načítavania samotných dát a v neposlednom rade treba spomenúť lepšiu bezpečnosť, ktorá by cez rozšírenie mala byť výrazne posilnená.

Zdroj: Microsoft Store

Výrobca zároveň upozorňuje svojich používateľov: “Každá webová adresa stránky MEGA bude zachytená týmto rozšírením a zostane lokálna (z našich serverov nebude načítaný žiadny JavaScript kód).”

Nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge nájdete v obchode Microsoft Store a môžete si ho stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

MEGA for Microsoft Edge
MEGA for Microsoft Edge
Developer: Mega Limited
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Microsoft Store)

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu