Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

V najnovšom teste dominanta prehliadača Microsoft Edge nebola už tak dominantou

Zdroj: vlastný

Microsoft Edge je skutočne šikovný internetový prehliadač, avšak stále nedokáže presvedčiť dostatok používateľov na to, aby vymenili už dlhšie zaužívané prehliadače, hlavne teda Google Chrome.

Microsoft v súboji týkajúcom sa presvedčovania používateľov dlho lákal na výrazne dlhšiu výdrž batérie čo viackrát aj potvrdil vo video testoch. Jeden z posledných nájdete napríklad aj v našom staršom článku na tomto odkaze.

Od posledného testu však Google vypustil sériu aktualizácií pre svoj internetový prehliadač Chrome a vyzerá to tak, že hlavnú kompetitívnu vlastnosť Microsoftu v podobe životnosti batéria nie len že dobehol, ale aj mierne  predbehol. Teda aspoň podľa Youtube kanálu „Linus Tech Tips“.

Ako ste mohli vidieť v teste vyššie, tak hoci životnosť batérie pri využívaní prehliadača Microsoft Edge nie je vôbec zlá, ale už nedosahuje najlepšie hodnoty na trhu. Predbehol ho dokonca aj internetový prehliadač Firefox.

Zdroj: Youtube.com

Na druhej strane sa však darilo prehliadaču Microsoft Edge vo viacerých iných oblastiach, napríklad v rýchlosti, kedy dominoval nad ostatnými prehliadačmi.

Zdroj: Youtube.com

Zdroj: Youtube

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu