Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Mi 8

V najnovšej aktualizácii pre Windows 10 Microsoft prináša možnosť stlmenia zvuk pre Microsoft Edge

Zdroj: Windows Blog

Poznáte to, otvoríte si stránku a niekde či už vo vrchnej alebo v spodnej časti webu sa začne načítavať reklama, ktorá obsahuje aj zvukovú stopu. Následne rolovanie k reklame a jej vypnutie, celkom otrava, čo poviete?

V najnovšej aktualizácii (Build 17035 pre členov programu Windows Insider), ktorú Microsoft priniesol počas včerajšieho dňa sme sa mohli dočkať niekoľkých vylepšení, v rámci ktorých sa niečo ušlo aj internetovému prehliadaču Microsoft Edge. Ten totiž dostáva po novom funkciu umožňujúcu zastavenia prehrávania zvuku, resp. jeho stlmenia.

Zdroj: Windows Blog

Funkciu môžete dobre poznáť s konkurenčných internetových prehliadačov. Google Chrome disponuje ňou už dlhšiu dobu a výnimkou nie sú ani ďalšie internetové prehliadače ako napr. Safari, FireFox a ďalšie.

To a kedy sa aktualizácia dostaví pre regulárnych používateľov, ktorí nie sú zapojení v programe Windows Insider je možno odhadovať v najbližších mesiacoch.

Zdroj: Windows Blog

TIP  Nový Android P príde už čo nevidieť. Poznáme dátum, na ktorý čakajú tisíce technologických fanúšikov

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu