Windows 10 Mobile

V demo videu na aplikáciu Microsoft Azure bol odkaz na Andromeda OS. Microsoft však stále mlčí!

Posledné správy hovoria o tom, že projekt s kódovým označením Andromeda OS  v tomto roku nebude dostupný. Dôvodom je, že systém nie je ešte pripravený na komerčné využitie a zároveň v Microsoft obchode nie je dostatok aplikácií. Totiž spolu s Andromeda OS mal prísť  aj Surface Phone.

Či už správam vyšše veríme alebo nie, tak aj napriek tomu môžeme byť svedkami správ, ktoré naznačujú, že Mircrosoft aktívne pracuje na novom mobilnom operačnom systéme. Najnovšie odkaz na Andromeda OS bolo možné vidieť v demo videu na aplikáciu Microsoft Azure for Mobile.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok. Twitter (David Breyer)

TIP  Wileyfox PRO opäť začína vyrábať Windows telefóny. Je po nich vraj veľký záujem
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu