NovinkyŠPEKULÁCIEXiaomi

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

AnTuTu testovanie pre fanúšikov smartfónov či tabletov nie je neznámym pojmom. Jedná sa z veľkej časti o platformu, ktorá vyhodnocuje výkonnosť jednotlivých zariadení na trhu na základe stoviek až tisícok testov.

Najnovšie sa v testovaní AnTuTu objavil nový smartfón od neznámej spoločnosti „Blackshark“, ktorý sa môže pochváliť high-end špecifikáciami. Napríklad jedným z aktuálne najvýkonnejších procesorov – Snapdragon 845, operačnou pamäťou 8GB a podobne. Podrobné špecifikácie si môžete pozrieť na printscreene nižšie.

Zdroj: Gizmochina

Zaujímavosťou v tomto prípade však je, že v spoločnosti Blackshark, ktorá bola založená v auguste minulého roka figuruje aj známy má čínsky výrobca spotrebnej elektroniky – Xiaomi. Na svojom profile Weibo spoločnosť uvádza, že jej zameranie je na herné smartfóny.

Už dlhšie sa špekuluje, že spoločnosť Xiaomi chcela vyzvať aktuálneho „kráľa“ herných smartfónov – spoločnosť Razer, ktorá ešte v novembri minulého roka predstavila jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu – Razer Phone.

Zdroj: Gizmochina, úvodný obrázok: Blackshark

 

TIP  Nepremeškaj limitovanú ponuku na bezdrôtovú nabíjačku Xiaomu, ktorú môžeš mať za pár € | TIP REDAKCIE
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu