NovinkyŠPEKULÁCIE

Už budúci týždeň príde nová aktualizácia pre Windows 10 TP. Pozrite sa čo prinesie

Windows 10 Technical Preview čaká ďalšia aktualizácia, poďme sa spolu pozrieť čo prinesie.

Nastavenie prehľadných dlaždíc

V nastaveniach pribudnú nové možnosti nastavenia prehľadnosti dlaždíc ako je napríklad zdvojnásobenie farebných tém, možnosť nastavenia nízkej – strednej – vysokej prehľadnosti. Pribudnúť má aj 4. rada dlaždíc.

rozhranie_build
rozhranie_build

Úpravy systémových aplikácií

Ďalšou významnou úpravou prejde aj systémová aplikácia „Dialer“ resp. „Telefón a Kontakty“. Konečne pribudne možnosť vyhľadávanie kontaktov pomocou postupného zadávania čísiel (tak ako sme na to zvyknutí v aplikácii „Rap Dialer“). Úpravou tiež prejdú aj detaily kontaktov, ako aj celý telefóny zoznam.

dialer_build
dialer_build

Nový Word a Excel

A asi tá najočakávanejšia zmena by sa mala týkať práve kancelárskeho balíčka Office, ktorý po novom by sa mal stať podľa slov Microsoftu viac „univerzálnejšou“ aplikáciou. To čo pod tým si Microsoft predstavuje uvidíme čoskoro.

excel_build
excel_build

Poslednou novinkou, ktorá sa týka blížiaceho sa buildu je jeho rozšírenie aj pre súčasnú vlajkovú loď Lumiu 930.

TIP  Čoskoro bude predstavený jeden z najočakávanejších smartfónov – OnePlus 6T. Poznáme oficiálny dátum!
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu