TECH

Ušetrite 149 dolárov a stiahnite si Nik Collection zadarmo

Určite mnohokrát sa vám stalo, že ste potrebovali upraviť nejakú fotografiu či obrázok, ale povedzme si úprimne, nie vždy postačuje základná aplikácia paint a profesionálne programy sú zas drahé na zaobstarenie si kvôli príležitostnej úprave fotografií či obrázkov.

Google dnes uvoľnil program Nik Collection, ktorý doteraz predával v hodnote 149 dolárov, slúžiaci na úpravu fotografií úplne zadarmo.

Hoci Google tento editor získala ešte v roku 2012 za nemalé peniaze, tak tento krok vysvetľuje tým, že sa naďalej sústreďuje na budovanie nástrojov slúžiacich pre editáciu fotografií či obrázkov, a práve z tohto dôvodu sa rozhodli uvoľniť tento šikovný nástroj aj PC v bezplatnom režime.

Samotný program sa skladá celkovo zo 7 častí (Analog Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro a Dfine) poskytujúcich od základných filtrov ako sú napríklad korekcia farieb, retušovanie, doodstredenie fotografií, atď. až po ďalšie užitočné funkionality, ktoré využijete či ako amatér alebo mierne pokročilý používateľ.

Aplikáciu stiahnete na tomto odkaze  a je určená pre Windows a Mac používateľov.

TIP  Spoločnosť Sony predstavila novú retro konzolu s názvom PlayStation Classic. Stáť bude 99€
Tagy
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu