Windows aplikácie

Microsoft vydal aplikácie UpdateAdvisor, ktorá vám pomôže s príchodom Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile predstavuje najnovšiu verziu operačného systému od Microsoft-u, ktorý neprináša len nové funkcionality, ale je to tak isto prvý pokus o prepojenie viacerých platforiem skrz jeden rovnaký operačný systém. Microsoft si tiež dobre uvedomuje, že ak chce zachrániť svoju mobilnú divíziu, tak že nemôže spraviť už ďalšie chyby, ktoré by ho stáli odchod desaťtisícov používateľov ku konkurencií, a preto sa rozhodol vydať aplikácia UpdateAdvisor, ktorá vám pomôže s prechodom na Windows 10: či a aké sú dostupné aktualizácie, akú aktuálnu verziu máte nainštalovanú vo vašom mobile, pomôže vám vyčistiť priestor na vašom zariadení, ale umožní vám aj presunutie hudby, videí, obrázkov a podcastov uložených na vašom telefóne na SD kartu alebo na OneDrive.

Používatelia Windows Insider by sa finalného build-u mohli podľa aktuálnych informácií dočkať niekedy na prelome októbra a novembra.

updateadvisor

TIP  Spomínate si ešte na Winamp media player? Možno sa vráti „späť“ k životu
Ukáž viac

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu