PC HRY

Hru Unreal Gold je možné niekoľko nasledujúcich hodín stiahnuť zadarmo. Využite to kým sa dá!

Hru Unreal Gold starším ročníkom určite nie je potrebné špeciálne predstavovať, jedná sa totiž o priam historický kúsok, ktorý svojho času sme mohli nájsť na takmer každom počítači.

Hra Unreal Gold bola oficiálne predstavená 30. apríla 1998. Inými slovami, jedná sa skutočne o historický kúsok, ktorý si len tak bez toho, aby ste si zaplatili niekoľko € nezahráte. Zároveň táto hra bola prvou sci-fi first person strielačkou, ktorá tlačila herný priemysel míľovými krokmi dopredu. Napríklad ponúkala možnosti vlastného vytvorenia obsahu a mnoho ďalšieho. Neskôr sa vyvinula do jednej z najpopulárnejších strielačok svojho času, Unreal Tournament, ktorý po boku Counter Striku patril medzi tie najhranejšie  herné tituly. Ako hra vyzerala v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Unreal Gold aktuálne na Steame a na GoG stiahnete zadarmo

Unreal Gold celkovo ponúka 47 single misií, 20 multiplayerových máp a 5 rôznych módov. Hru zadarmo stiahnete zo Steameu alebo z GOG. Dostupná zadarmo bude len niekoľko nasledujúcich hodín, a preto vám odporúčame dlho neváhať.

steam hry zadarmo
Zdroj: vlastný


Zdroj: vlastný (vrátane úvodného obrázku)

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.
Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu