ANDROIDNovinky

Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať!

Posledné reporty o Nokii 9 pomaly naznačujú, že čoskoro by mohla zavítať na pulty predajní. Napríklad nedávno sa objavila certifikácia zariadenia „TA-1054“, od ktorej sa predpokladá, že to má byť Nokia 9. Zároveň sa do obehu dostali aj porovnania so zariadením Google Pixel 2XL či Nokia 8. Objavili sa tak isto aj prvé porovnania v benchmarkov.

Najnovšie sa objavil obrázky  karbónového krytu spolu aj so samotným zariadením. Samotný kryt pritom keď porovnáte s doteraz uniknutými rendermi tak je takmer identický.

Na stránkach NPU sa ďalej môžete dočítať, že Nokia 9 by mohla na trh prísť relatívne skoro. Odolávajúc sa na dôveryhodné zdroje sa hovorí o prázdninovom období.

Známe informácie o Nokii 9

Nokia 9 doteraz podľa dostupných informácií by mala prísť s edge-to-edge displejom, so 6GB/8GB RAM a 128GB úložným priestorom. Pochválit sa bude môcť aj s IP68 certifikáciou, skenerom odtlačkov prstov či IRIS skenerom.

Zdroj: NPU

Tagy

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu