ANDROIDNovinkyZariadenia

Unikol náhľad dizajnu zadnej strany Nokii 9. Takto by mala vyzerať!

Práce na Nokii 9 sú v plnom prúde, nasvedčuje tomu vyššia frekvencia informácií odhaľujúcich jeden parameter za druhým. Počas včerajšieho dňa sme vám priniesli report, ktorý viac menej potvrdzoval doteraz uniknuté správy o „črevách“ smartfónu, a dnes sa dostal na internet obrázok ukazujúci náhľad zadnej strany.

Náhľad zadnej strany Nokii 9 si môžete pozrieť nižšie. Podľa všetkého príde s 3D zahnutím a vyhotovením zo skla. Otázkou však ostáva či bude podporovať aj bezdrôtové nabíjanie. Obrázok nižšie potvrdzuje aj to, že smartfón príde s duálnym fotoaparátom značky Carl Zeiss.

Zdroj: Baidu

Doterajšie správy naznačujú aj to, že smartfón príde v dvoch verziách. Tá slabšia bude mať 4GB RAM a 64GB úložný priestor. Silnejšia verzia by mala mať kapacitu 6GB RAM a 128GB úložného priestoru.

Zdroj: Baidu

TIP  Elon Musk s novo predstavenou raketou Big Falcon Rocket chce kolonizovať Mars
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu