Najčítanejší portál o Windowse a technológiach

Xiaomi Air Laptop Fingerprint Recognition

Uniknutý render Samsungu Galaxy S9 potvrdil screenshot z aplikácie

Zdroj: produktová fotografia

Niekoľko dní dozadu sa dostal von render smartfónu Samsung Galaxy S9, následne internet zavalili špekulácie o pravosti vzhľadu zariadenia.

Render ukazoval smartfón s fotoaparátom umiestneným na zadnej strane vo vertikálnej polohe spolu s led bleskom a senzorom na meranie tepu. Dnes sa dostali do obehu obrázky z aplikácie Samsung Health kde ako nižšie môžete vidieť je odhalený aj samotný smartfón.

Zdroj: MSP

Novinkou bude aj premiestnenie skenera odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza pod fotoaparátom. Čo sa týka ostatných zmien tak ako môžete vidieť tak smartfón má vylepšené ratio displeja ako aj pribudla jedna šošovka fotoaparátu na zadnej strane.

Mimochodom, smartfón by mohol uzrieť oficiálne svetlo sveta už budúci mesiac na CES 2018. Či sa tak však stane sa dozvieme už čoskoro.

Zdroj: MSP

Zanechaj reakciu

Your email address will not be published.

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu