NovinkyWindows 10 Mobile

Unikli ďalšie zábery z nového Windows 10 Mobile s rozhraním CShell

Momentálne sa očakáva, že už onedlho príde prvá veľká aktualizácia pre systém Windows 10 Mobile. Táto aktualizácia má priniesť rozhranie CShell. Je to shell, ktorý je vysoko adaptívny a v reálnom čase sa dokáže prispôsobiť rôznym veľkostiam obrazoviek.

Microsoft taktiež plánuje vydať Continuum 2.0, ktorý  bude tiež obsahovať CShell (viac informácií o nájdeš tu). Nové Continuum a pár nových kľúčových funkcií mali by byť dostupné už v deň vydania. Rovnako aj niektoré ďalšie aplikácie budú musieť byť kompletne aktualizované.

Podľa všetkého dostane aj aplikácia Microsoft Fotografie vďaka CShell-u kompletnú prerábku. Dostane nové funkcie a vylepšenia, ktoré môžeme vidieť aj v desktopovej verzii. Nakoniec, nová aplikácia Fotografie je aj tak určená pre počítače s operačným systémom Windows 10, ale vďaka CShell je kompatibilná aj s Windows 10 Mobile.

zdroj: Aggiornamentilumia.it

Aplikácia si po grafickej stránke prejde veľkou úpravou. Má nové rozloženie, ktoré je veľmi podobné verzii pre PC. Aplikácia Microsoft Fotografie sa tak prispôsobí ľubovoľnej veľkosti obrazovky zariadenia. Na domovskej stránke sú tri sekcie. Kolekcie, Albumy a Priečinky. Medzi kartami môžeme prechádzať posúvaním na obrazovke. Ponuka sa nachádza vpravo hore, umožňuje obnoviť stránku, vytvoriť nové album a prejsť do nastavení.

zdroj: Aggiornamentilumia.it

Microsoft okrem toho pridal nové nástroje na úpravu fotografií. Upravujte a zlepšuje obrázky výberom nových efektov a filtrov – Sauna, Neo, Slate, Rouge, atď.. V aplikácii je bude taktiež možnosť vykonať ďalšie zmeny, ako je napríklad úprava farieb, kontrastu a podobne.

zdroj: windowslatest.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu