Novinky

Unikli ďalšie fotografie (zrušeného) zariadenia McLaren

McLaren bolo pripravované zariadenie Microsoftu, ktoré malo byť nástupcom populárneho fotomobilu Lumie 1020, avšak vzhľadom na vysoké výdavky pri vývoji tohto zariadenia viedli k tomu, že nakoniec Microsoft prestal na ňom pracovať.

Galéria

Ak vás zaujíma viacej informácií o tomto zrušenom zariadení z dielne Microsoftu, tak viac sa dozviete na tomto linku, kde nájdete sériu článkov, ktoré sme písali na túto tému.

Zdroj: wmp.com

TIP  Trápi Ťa slabý WiFi signál v domácnosti? Tento Xiaomi Mijia repeater môžeš mať za menej ako 8€! PS: ponuka je časovo limitovaná
Tagy
Ukáž viac

Martin

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky na slovenskom trhu.

Pridaj komentár

Close
Close
Vážení návštevníci, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu